Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna jsou jedinečným prvkem pro uzavírání fasád.

Díky skvělé statice jsou využívána především pro větší prosklené plochy, kde nabízíme i prosklené „malé fasády“. Námi dodávaná hliníková okna jsou specifická svým provedením, vysokým architektonickým vzhledem a v neposlední řadě díky své jedinečné technologii tepelné izolace, kde dosahujeme Uw až 0,73W/m2K, tou pravou volbou pro každého, kdo chce svůj dům mít uzavřen kvalitními a krásnými hliníkovými okny.

Hliníková okna 01 V rámci profilů hliníkových oken, nabízíme okna klasického vzhledu Classic – line, která jsou vhodná pro jakýkoliv typstavby při jasných konturách.
Hliníková okna FIN Projekt Nova line to jsou okna pro moderní stavby a při použití profilu „plus“ neboli bezrámového provedení budete mít ještě více prosklených ploch. Hliníková okna 02
Hliníková okna 03 A opravdový skvost v hliníkových oknech je profil FIN Projekt Twin-line s integrovanou žaluzií, kdy Vám speciální provedení křídla dovoluje mít žaluzii schovánu v mezi-skelním prostoru pro zamezení prašnosti a díky svému speciálnímu složení je zde ještě další výhoda ve formě zvýšeného protihlukového útlumu.

Další možností pro luxusní domy jsou plast-hliníková okna, známá také jako plastová okna s vnějším hliníkovým opláštěním. U tohoto provedení oken jsou varianty provedení křídel obdobná jako u hliníkových oken a to:

  • Křídlo Classic line pro zajištění klasického vzhledu, křídlo Slim-line specialita na českém trhu kdy při klasickém profilu křídla s přesahem máme oproti běžným profilům zvětšenu prosklenou plochu o zhruba 5cm na šířku i 5cm na výšku, což nám dáváme zejména u menších stavebních otvorů jedinečnou možnost dokonalého prosvětlení místností.
  • Pak zde již máme zmiňovaná křídla Nova-line – neboli křídlo bez vnějšího rámu a křídlo Twin – line čili okno s integrovanou žaluzií.

V případě zájmu nám zavolejte nebo vyplňte náš kontaktní formulář.